Наші новини


 

 

 

 

 

 

 

 

А У НАС ЮВІЛЕЙ! «КРОКУ» 30 РОКІВ!

 

23 листопада в актовій залі НВК відбулося яскраве святкування 30-річчя мультстудії.

Вперше за багато років разом зібралися випускники, які навчалися 5, 10… 20… 30…років тому, а також найменші аніматори! А об’єднала їх не тільки ця дивовижна дата, а й презентація КНИГИ про студію, у якій кроківці діляться різними теплими, веселими, навіть таємними спогадами.

Також студійці підготували концерт з піснями і танцями, відбувся перегляд мультфільмів за рік, безпрограшна лотерея. Найкращі вихованці за рейтингом навчального року були нагороджені почесними грамотами і красивими ювілейними медалями!

На святі було багато цікавого і несподіваного. Голова Громадської ради при Київській міській адміністрації Марина Бурмака в честь ювілею вручила керівнику Крокландії Юрію Всеволодовичу Подяку від першого президента України Леоніда Кравчука!

Гості з благодійної організації «Пошта Майдану» презентувала марки із сюжетами кроківських мультиків, які скоро будуть відправлятися по світу багатьом друзям студії.

А на закінчення свята у класі на усіх чекав великий святковий торт і традиційні чаювання маленьких і дорослих кроківців у дорогих і вже рідних стінах, де можливі усілякі дива!

 

Листопад 2014р.


 

 

 

 

 

КНИГА!!!

 

ЗДІЙСНИЛОСЯ! ФАНТАСТИКА!! ЧУДО!!! МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!

ПРО ЦЕ, ЗОВСІМ НЕДАВНО, МИ І МРІЯТИ НЕ МОГЛИ! КНИГА!!! НАША КНИГА! ЯКУ МИ ПИСАЛИ УСІ РАЗОМ! 38 АВТОРІВ = 38 КРОКІВЦІВ! ДЕЯКІ ХОДИЛИ У СТУДІЮ 30 РОКІВ ТОМУ, ДЕЯКІ 28 РОКІВ, 25, 20… 10…

У КНИЗІ УСІ ЗГАДУВАЛИ ЯСКРАВІ МОМЕНТИ СВОГО ЮНОГО АНІМАЦІЙНОГО ЖИТТЯ, УСІ ПЕРИПЕТІЇ ТОГО ЧАСУ. ГАРНА ВИЙШЛА КНИГА, СТИЛЬНА!

 

14 листопада 14 р.


 

 

 

 

 

ДИТЯЧИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДИТЯТКО»

 

У вересні Дитячу анімаційну студію «Крок» запросили поділитись досвідом створення мультфільмів у Харків на фестивалі «Дитятко»!

Ми ще ніколи не були у цьому місті і воно нам дуже сподобалось красивою архітектурою, парками, великою кількістю квіткових клумб. А фестиваль проходив в Обласній державній адміністрації поряд з величезною площею Свободи.

Кроківці Юлія і Леся привезли кращі мультфільми студії, пластилінових персонажів, малюнки, декорації, розповідали різні цікавинки. Було весело і пізнавально! А до Києва ми привезли Подяку і подарунок від фестивалю - величезний шоколадний Харківський торт, і вся Крокландія зібралась за великим чаюванням!

 

Вересень 2014р.


 

 

 

ІДЕЯ? ІДЕЯ!!!

 

Часто буває так, що раптом з’являється Ідея. Йдеш по вулиці, чи їдеш у транспорті, а можливо не йдеш і не їдеш, а просто сидиш у затінку і позіхаєш і тут… «бац»… вона з’явилась...

Ось і цього разу, Ідея з’явилась зненацька… ІДЕЯ!!! – «А чи не написати нам книгу? Книгу спогадів та історичних екскурсів!» Сказано – зроблено! І студія «КРОК» приступила до написання КНИГИ!!!

 

Травень 2014 р.


 

 

 

 

 

III Пасхальний фестиваль «Візерунки Великодня»

 

Уперше діти студії «КРОК» приймали участь у цьому духовному фестивалі. Було дуже цікаво!

У рамках фестивалю проводилася виставка крашанок, малюнків, поробок з різних природних матеріалів, вироби з глини. Центральне місце у фестивалі займав конкурсний перегляд анімаційних фільмів, у якому мультстудія «КРОК» представила свої анімаційні стрічки і отримала Дипломи Переможців у двох з трьох номінацій!

У номінації «Діти рекомендують» перемогу отримав мультфільм «Історія одного кота», а у номінації «Приз глядацьких симпатій» фільм «Балет 147 листочків»!

 

Квітень 2014 р.


 

 

 

 

INTERNATIONAL YOUTH FILM FESTIVAL PLASENSIA ENCORTO

 

Іспанія! Останнім часом нам щастить на Іспанію!

Знову кінофестиваль, знову чудові друзі, знову гарні, цікаві фільми! «Дитяча анімаційна студія «КРОК» уперше приймала участь у цьому поважному кінофестивалі. І знову нагорода! Спеціальний приз отримав мультфільм Клима Климчука «Самотня гвардія! Клим так зрадів, що вирішив остаточно: «Буду режисером – мультиплікатором!»… Пішов і поступив в Київський Національний Університет Театру, Кіно і Телебачення.

От така гарна новина!!!

 

Березень 2014 р.


 

 

 

 

 

ГОЛОВНА ІСПАНСЬКА МИША ЇДЕ ДО УКРАЇНИ!!!

 

?Buenos dias! - ?Como estas? - Estamos muy contentos de venir a Valencia! - Nos encanta el festival!

Так або майже так ми висловлювали свої захоплення, вбираючи дивне повітря прекрасної Валенсії і чудову атмосферу кінофестивалю «Jordi" El Mussol »! Приголомшливе відкриття фестивалю, не менш приголомшливе закриття і чудова організація і проведення фестивалю ... А у фіналі - вручення нам ГОЛОВНОЇ ІСПАНСЬКОЇ МИШІ КІНОФЕСТИВАЛЮ і фотосесія з цього приводу!

Ура, Джорді! Це Мудра Сова – емблема – талісман фестивалю! Ура, миші! Веселі, допитливі, жваві мишенята! Ура, Жозеп! Самовідданий, мужній Президент фестивалю! Ура, Айноа! Чарівна, тендітна фестивальна фея! Ура!!!

 

Лютий 2014 р.


 

 

 

 

 

Кроковці діляться досвідом творення чудес!

 

20 листопада 2013 р. Музей історії міста Києва та Дитяча анімаційна студія «Крок» проводили творчу зустріч до Всесвітнього дня дитини.

Цього вечора на 4-му поверсі музею можна було не тільки переглянути наші мультфільми , а й побачити декорації і героїв, які вже полюбилися глядачам, поспілкуватися про таємниці створення чарівних світів! Юні аніматори були раді поділитися досвідом з гостями. Наша Соня Буткалюк розповідала історію створення свого мультфільму про осінню жабку і котика, а Ілля Чуб повідав гостям про те, як він потрапив у студію і мріє стати аніматором.

Музей, як завжди дуже тепло нас прийняв, на завершенням вечору було смачне чаювання з печивом і цукерками.

 

Oсінь, 2013


 

 

 

 

ВІЗИТ ДО КИЄВА MAIKKI KANTOLA

 

Одного разу, було це восени 21 вересня 2013 року, до Києва приїхала Maikki Kantola – видатний фінський режисер, педагог, президент кінофестивалю у місті Тампере.

Вона приїхала тільки на один день у «Дитячу анімаційну студію «КРОК». Йшов дощ і ми цілий день проводили у затишному приміщені студії, вели нескінчену, творчу розмову під шурхотіння дощу та поїдання смачного печива. А ще дивилися кроківські анімаційні стрічки, смакували київський торт, фотографувалися…

Maikki була вражена усім побаченим, їй усе дуже сподобалося і на прощання ми подарували їй диск з кроківськими фільмами та домовилися продовжити нашу цікаву розмову, зустрівшись наступного разу на престижному міжнародному кінофестивалі у Фінляндії!

 

Вересень 2013 р.


 

 

 

 

АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ ДРУГОМУ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ!

 

У Леоніда Даниловича Кучми ювілей! Йому виповнюється 75 років!

Студія «КРОК», якій Другий Президент України допомагав багато років привітала ювіляра святковим мультиплікаційним роликом «Подарунки з Кентавруса!» Діти студії «КРОК» завзято з великим задоволенням та натхненням, знімали фільм про чарівну квітку з Планети Кентаврус, яка виповнює усі бажання ювіляра!

Щастя, Здоров’я і Натхнення Вам, пане Президенте!!!

 

Серпень 2013 р.


 

 

 

 

 

КІНОФЕСТИВАЛЬ У ВІРМЕНІЇ

 

«Дитяча анімаційна студія «КРОК» ніколи не була у Вірменії. І ось така нагода! Кінофестиваль «NOFI» в Єревані! Швидко відібрані кращі мультиплікаційні стрічки студії, підготовлені подарунки, куплені білети на літак і делегація «КРОКу» у цій чарівній країні!

Чудові екскурсії, поїздки в екзотичні місця Вірменії, музей Параджанова… усе це подарував «КРОКу» Президент фестивалю Арташес Хованесян. Велике Спасибі йому! Ну і нарешті яскравий кінофестиваль де наша студія виборола 1 місце за кращій дитячий анімаційний фільм!

Фантастика!!!

 

Травень 2013 р.


 

 

 

 

 

Виставка малюнків пам’яті видатного режисера Федора Хітрука

 

Всі ми з дитинства дуже любимо і багато раз передивляємось такі чудові мультфільми :"Винни-Пух", "Каникулы Бонифация", "Топтыжка", "Фильм, фильм, фильм", "История одного преступления", "Остров" та ін.. Всі ці чудові мультфільми зняв Великий Режисер Федір Хітрук!

На жаль, у грудні 2012р. Федір Савельєвич, пішов з життя, але його творчість назавжди в наших серцях.

Кроківці вирішили зробити малюнки і організували цілу виставку по мотивах улюблених мультфільмів!

 

Березень 2013 р.


 

 

 

 

 

ESPANA!

 

Тадам-там-там! Збулася Велика мрія мультстудії «Крок». Ми здійснила надзвичайну подорож до Іспанії на фестиваль 'Mice by Jordi el Mussol' ! А запросив нас давній добрий фестивальний друг і шанувальник кроківських мультфільмів Йозеф Арбіоль, керівник дитячої кіностудії у Валенсії! Це було неймовірно, хоч ми були і взимку, але ніби потрапили у сонячний апельсино-мандариновий рай!

Спочатку прибули в Барселону і по приїзді виявилось, що заброньований готель взагалі через дорогу біля фантастичного славнозвісного Собору Святого Сімейства архітектора-чарівника Антоніо Гауді! За чотири дні прогулянок його чудернацькими будівлями перевернулися наші уявлення про архітектуру, про те якою вона може бути! Надреальна фантастика або Будівлі майбутнього, створені 100 років назад! А також ми слухали пташок в парку Міро! А ще захоплювались красою іспанських танців на відкритті фестивалю, дивувались надзвичайній творчій фантазії іспанців!

Їхали додому радісні і переповнені натхнення з першим призом фестивалю!

 

Лютий 2013 р.


 

 

 

 

 

Екскурсія до Музею історії Києва

 

Музей історії міста Києва люб’язно запросив у гості кроківців!

Прекрасний ексурсовод Юлія відкрила нам багато цікавого з історії рідного міста і була вражена знаннями і допитливістю юних аніматорів. А на третьому поверсі колектив мультстудії побачив поряд з експозиціями, що присвячені видатним людям новітньої історії Києва і куточок міжнародних нагород мультстудії «КРОК»!

Вже 28-й рік студія виховує талановитих аніматорів, гордо крокує кінофестивалями різних країн, поширює добро і красу, прославляє Україну!

 

Грудень 2012р.


 

 

 

 

 

 

1,2,3,4,5… 28 років студії «КРОК»!
 

 

У 1984 році народилась «Дитяча анімаційна студія «КРОК». Потім студії виповнився 1 рік, потім 2, 3, 4, 5… ,10…, 15…, 27 і от, нарешті - 28 років! У це важко повірити, але це так… 28 років!

У великому залі НВК відбулося Урочисте Святкування! Юні мультиплікатори підготували демонстрацію своїх перших фільмів і маленький концерт. А 10 найкращих працьовитих і талановитих кроківців були урочисто нагороджені призами!

 

Жовтень 2012 р.


 

 

 

 

Пиріг з крокушками та Алея Педагогічної Слави!
 

 

У Києві є Алея Педагогічної Слави! Знаходиться вона у Солом’янському районі біля історичної 149 середньої школи на вулиці Петровського. Кожен рік на цій алеї вивішують фотографії видатних педагогів та дитячих колективів, які гарно працюють та отримають за це різні почесні нагороди. У вересні 2012 року Алея поповнилась фотографіями нашої студії.

– «Яка приємна новина!» - раділи діти – «кроківці» і влаштували з цього приводу солодкий стіл з крокіловим пирогом який був прикрашений маленькими, смачними крокушками!

 

Жовтень 2012 р.


 

 

 

 

 

ВОТ ЭТО ДА!
 
ЭКСПОЗИЦИЯ ДЕТСКОЙ МУЛЬТИПЛИКАЦИОННОЙ СТУДИИ
«КРОК» РАЗМЕЩЕНА В МУЗЕЕ ИСТОРИИ КИЕВА!!!
 

 

- Олег Антонов, Борис Патон, Николай Амосов… Боже, какие имена!

- Валерий Лобановский, Богдан Ступка, Евгения Мирошниченко…, что ни фамилия, то Гений!

…И ныне творящие историю: Олег Блохин, Нина Матвиенко, братья Кличко, Андрей Шевченко.… И вдруг… мы… «Народный художественный коллектив «Детская анимационная студия «КРОК»... Фантастика! Чудо! Волшебство!

В Киеве на улице Богдана Хмельницкого, 7, в новом красивом здании открылся Музей истории Киева... 2 этаж - древняя история, 3 этаж - последние лет 50…

 

Сентябрь 2012 г.


 

 

 

 

НОВЫЕ ПОБЕДНЫЕ ТРОФЕИ
 

 

- «Какая прикольная сова!» - воскликнул юный житель крокландского государства.

- «Это не сова, это филин!» - возразил ему другой крокландец. – «Нет, сова!» - настаивал первый. – «Нет, филин!» - не сдавался второй. - «Сова, я тебе говорю!» - начал злиться первый. - «Да, филин это, филин!!!» - нервничал второй. – «Сова!» - «Филин!» - «Сова!!!» - «Филин!!!»…

- «Ой, какие красивые, эти призы! Какие прикольные!» - воскликнула маленькая крокландка Рита, глядя на Новые Победные Трофеи, завоеванные студией «КРОК» в нелегкой творческой борьбе на Международном кинофестивале «Кришталеві Джерела». Три очень красивых приза, четыре красивых диплома – здорово!

Дети радовались и поздравляли победителей: Алешу Вознюка, Лену Курзель, Алешу Посильского, Яна Рыбчинского, Юлю Овчаренко…

- «Какая сова прикольная!» - продолжал восторгаться юный крокландец. – «Это вовсе не сова, а филин!» - возражал ему другой…

 

Август 2012 г.


 

 

 

 

 

«Тюбики» в гостях у «кроковцев»
 

 

Знаете ли вы, что такое тюбик? - спросили мы.

Знаем! ответил любознательный народец.

А знаете ли вы, кто такой тюбик?

Конечно же, знаем! - повторно ответил тот же народец.

Ну вот, и молодцы, - сказали мы и продолжили, - тюбик, а точнее «Тюбик» - это знаменитая московская детская студия изобразительного искусства, возглавляемая лучшим колористом России Ольгой Александровной Великородной! И именно эта потрясающая детская студия 5 мая прибыла в Киев к нам, в Детскую анимационную студию «КРОК» аж на 4 дня!

Мы рисовали, лепили, клеили, вырезали, красили, мастерили, пили чай! А на закуску сняли величественный мультипликационный фильм под легендарным названием «Репетиция оркестра»!

 

Май 2012 г.


 

 

 

 

Один, два, три, чотири ВІСІМ Ведмежат!
 

Ура!!! Команда мультстудії «КРОК» повернулася з подорожі на ювілейний 40-ий Кінофестиваль національностей в Австрії! І не сама! Разом з нами до Крокландії прибув «Срібний» ведмедик Тобіас!

У студії він потиснув плюшеві лапи ще сімом ведмедям-землякам, завойованих студією на минулорічних фестивалях, і радісно приєднався до їхньої компанії.

Ведмедик - найприємніша почесна нагорода на австрійському кінофестивалі в мальовничому містечку Ебензее. Цього року її здобули два Кроківські мультфільми - «Календарик» та «Можливість».

Окрім щастя перемоги група крокландівців мала можливість відчути радість споглядання неймовірних краєвидів майже казкового австрійського містечка, що потопає у квітах, бринить дзюрчанням гірських потічків, дихає сивими туманами Альп, зачаровує синьою гладдю величезного озера Траумзее!

 

Червень 2012 р.


 

 

 

 

ПОБЕДА
НА БЕРЛИНСКОМ КИНОФЕСТИВАЛЕ
или СУПЕРРЕАЛИЗОВАННАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ!
 

- «Ну вот, опять ПОБЕДА!...» - сказал Предводитель Крокландцев глубокомысленно, «…опять Фанфары! опять “Трум-Трам-Трам” и радостное “У-у-у-у-у!!!”»

 

А ведь, студия «КРОК» показывает свои фильмы в Германии уже 10 лет! Юбилей! Нас любят в Германии, ждут, иностранцам очень нравятся наши мультипликационные фильмы, и всегда юных крокландцев встречают здоровски!

На этот раз в Берлин поехала «Возможность». Фильм сложный, философский, об искусстве, о художнике, о человеке, который не хочет быть таким как все, о возможности, которая всегда есть у человека.

Жюри высоко оценило картину, наговорив массу приятных слов! Это была ПОБЕДА! Это была та уникальная ВОЗМОЖНОСТЬ, которая редко дается свыше и, которую мы так классно реализовали! Ура!

 

Апрель 2012 г.

Бім!
Бом!!
Бом!!!
 
А ось і інтерв'ю Предводителя Крокландівців, яке він дав львівській газеті у січні 2012 року...


 

 

 

 

ГРАН-ПРІ ЗА НАЙВИЩІ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ В УКРАЇНІ!!!
 

13 вересня вранці листоноша приніс нам до студії бандероль. Це був товстенький пакунок, перев’язаний блакитною та жовтою стрічками.

«Що би то могло бути?» - подумали ми. Версій було багато…

 

Коли ж пакунок було розгорнуто, перед нашими очима постав красивий диплом Гран-Прі з українського кінофестивалю «Кришталеві джерела». Гран-Прі вручався за 20-ти річні Найвищі Творчі Здобутки студії «КРОК», за Перемоги та Мистецьке Натхнення! Було дуже приємно отримати цей подарунок - відзнаку, і мимоволі згадалися усі наші Трофеї за 20-ти річний період, яких в скарбничці у студії виявилося більше 500.

І ще подумалося, що коли фестивалю «Кришталеві джерела» виповниться 50 років – чи прийде знову до нас з приємним подарунком цей вусатий листоноша?

 

Вересень 2011 р.


 

 

 

 

Сюрприз из Словакии!
 

Что может быть волшебнее приезда в студию, после многолетнего отсутствия в ней любимых учеников? Это – Необыкновенно!

Открывается дверь, и на пороге студии один из лидеров Крокландии – Наташа Корзун! И не одна, а со всей своей семьей!

Фантастика, Чудо, СуперСюрприз!!!

 

Когда–то, Наташа ходила в студию, снимала мультфильмы, участвовала в авангардно-философской жизни Крокландии, потом она уехала в Словакию и вот теперь вернулась. Правда, всего на 6 дней, но это не так уже и важно, главное она здесь, в Крокландском Государстве! В момент своего отбытия из студии, Наташа пообещала, что теперь она приедет совсем скоро и вместе со своими замечательными детьми снимет новый мультипликационный фильм совместное производство украинских и словацких детей!

 

Сентябрь 2011 г.


 

 

 

 

 

Доктор психологии из Нью-Йорка
Galina Kitchens в Крокландии!
 

Ой, чуть не забыли вам рассказать: недавно нашу студию посетила доктор психологии из Нью-Йорка Galina Kitchens! 27 лет назад Galina Kitchens, а в те далекие времена просто Алина пришла в студию, и было ей тогда всего 11 лет.

За довольно короткое время Алина стала лидером студии, сняла несколько судьбоносных мультипликационных фильмов и в 1992 году была делегирована студией «КРОК» для покорения Соединенных Штатов Америки.

И вот теперь Алина прибыла в Украину со своей 6-ти летней дочкой Caylin и провела в Киеве 5 незабываемых дней. В Киеве у Алины было много экскурсий, впечатляющих прогулок, радостных встреч и приятных воспоминаний, а Caylin нарисовала множество рисунков, вылепила большое количество пластилиновых фигурок и сняла один классный мультик!

Такие дела!

 

Сентябрь 2011 г.


 

 

 

 

І ЗНОВУ ЗАЙЦІ!
 

На міжнародний кінофестиваль в Польщу "UP TO 21" від України знову вирушила заяча делегація студії «КРОК»! Як ми вже повідомляли раніше, з причини відсутності грошових знаків у відповідних владних структур держави Україна для поїздки юних мультиплікаторів-кроківців, (які багато років гідно представляють Україну за кордоном), чиновники винайшли оригінальний вихід із ситуації. А саме - делегувати на престижні міжнародні кінофестивалі від України зайців, які з деяких пір оселилися в студії «КРОК».

І от знову: УРА! Польща! Варшава! Престижний кінофестиваль! Багато мультиплікації, багато приголомшливих фільмів, багато цікавих людей: кінематографістів і просто любителів кіно!

Цього разу склад делегації Народного художнього колективу Дитячої анімаційної студії «КРОК» був такий: заєць Пашка, зайчик Степа, зайченя Кроки, зайчиха Марлен, зайка Фузік і кролик Кузя. Зайці гідно представили Україну на цьому чудовому кінофестивалі. Професійне журі високо відзначила Кроківську мультиплікацію. Один з головних призів "UP TO 21" завоювали фільми студії «КРОК» «Пандемія» (автор Олексій Вознюк) і «Як я став аніматором» (група дітей студії «КРОК»). Зайці в захваті приймали вітання, нагороди та дипломи! А після, здійснивши цікаву екскурсію по Варшаві, поспішили до батьківщини - в студію «КРОК», щоб продемонструвати всі трофеї її жителям.

 

Серпень 2011 р.


 

 

 

 

На международном кинофестивале в Эстонии Украину представляли зайцы!
 

УРА!!! Зайцы празднуют победу! Мы всегда восклицаем «УРА!!!», когда радуемся без меры какому-нибудь историческому событию!
 

УРА!!! Только что возвратилась делегация мультипликационной студии «КРОК» с международного кинофестиваля в Эстонии. Студию представляли на этом престижном кинофестивале зайцы…

Информация для тех, кто не знает: с некоторых пор, а если уж быть совсем точным, с марта 2002 года в студии «КРОК» поселились зайцы. Их чуть более сотни, они приехали в студию из разных стран и наравне с детьми изучают искусство мультипликации и снимают мультфильмы. Так вот, исходя из того, что денег на поездку у государства Украина и, у ее детей – юных мультипликаторов не было, студию «КРОК» в Эстонии представляла делегация из 6 зайцев – кроковцев: Поля, Якобса, Сальвадора, Ганса, Милки и Глафиры. Зайцы вернулись в Киев очень радостные с массой впечатлений, подарков, дипломов (целых 6 штук!) и других трофеев!

Эта новая зародившаяся традиция очень понравилась украинским чиновникам, и они дали за обедом обет всецело ее поддерживать и делегировать впредь на международные кинофестивали от Украины зайцев, как менее прихотливых субъектов, нежели дети…

 

Август 2011 г.


 

 

 

 

 

Переможна хода по Берліну!
 

І знову – сто разів «ура!»

і ще один «гіп-гіп!»

 

Щойно наша делегація приїхала зі столиці Німеччини з відомого у Світі міжнародного кінофестивалю «WEST-OSTLICHES FILMFESTIVAL»!

І вкотре ми довели європейській спільноті, що українська мультиплікація – одна з найкращих і найякісніших у світі! Про це свідчать не лише схвальні відгуки іноземних глядачів, а й оцінка журі! Минулого року нам не вдалося поїхати на цей прекрасний кіноконкурс (наші зарубіжні друзі зізналися, що без нас минулорічний фестиваль був не таким яскравим, як зазвичай). Але цього року – ми це зробили! І от…зібрали такий «врожай» трофеїв:

Мультфільм «ЯК Я СТАВ АНІМАТОРОМ» став КРАЩИМ КІНОФІЛЬМОМ 2010 року та отримав “PUBLIKUMSPRIES” і Цінний Приз.

Анімаційна стрічка «МЕТЕЛИК» посіла ІІ місце у конкурсі “PUBLIKUMSPRIES - КРАЩИЙ КІНОФІЛЬМ 2011 року”.

Також ми одержали дві Срібні Медалі та три Дипломи Лауреатів кінофестивалю.

Окрім призів ми привезли до Києва купу вражень від берлінських музеїв! Особливо – від картин класиків світового авангарду Пауля Клєе, Хуана Міро, Жоржа Брака, Франсіса Пікабія, Пабло Пікасо, Анрі Матіса та інших. Словом, в Берліні ми зустріли чимало Друзів - наших Соратників на ниві Мистецтва!

 

Травень 2011 р.


 

 

 

 

Мультипликаторов студии «КРОК»
объявили в Венгрии «молодыми титанами»!
 

Ура!

      Ура!

            Ура!
 

Мы получили радостное известие из Венгрии!

На «Третьем Детском кинофестивале» («III. Gyerekszem Filmfesztiv?l») в Будапеште кроковский мультфильм «Как я стал аниматором» получил сразу две Премии Фестиваля! И Профессиональное, и Студенческое Жюри присудило нам одни из главных Призов в категории «Молодые титаны». К Дипломам Лауреатов прилагаются и ценные призы от спонсоров фестиваля.

Ура-ура! Мы расширяем сферу влияния украинской анимации! Это наша первая, и надеемся, не последняя, Победа в Венгрии!!!